1999 - 2000 Dönemi

Sibel Gugasyan İstanbul Üniversitesi Eğitim Fak.İngilizce Öğretmenliği
Maral Aktokmakyan İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fak.İngiliz Dili ve Edebiyatı
Nadya Çolakyan İstanbul Üniversitesi Orman Fak.Peyzaj Mimarlığı
Karin Afacan Marmara Üniversitesi Atatürk Eğit.Fak.Sınıf Öğretmenliği
Arev Sıradağ Marmara Üniversitesi Atatürk Eğit.Fak.Sınıf Öğretmenliği
Tanya  Yelegen İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fak.Latin Dili ve Edebiyatı
Belinda Çırak İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fak.Latin Dili ve Edebiyatı
Meri Kristin Eskici Trakya Üniversitesi Eğitim Fak.Sınıf Öğretmenliği
Talar Ustaoğlu Trakya Üniversitesi Eğitim Fak.Sınıf Öğretmenliği
Alin Yardım Trakya Üniversitesi Sağlık Yük.Ok.Hemşirelik
Kamer Çadırcıyan Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Fak.Bilgisayar Mühendisliği
Nadya İnciyan Yeditepe Üniversitesi Meslek Yük.Ok.Reklamcılık Yönetimi
Arman Tavit İstanbul Üniversitesi Teknik Bilmler Meslek Yük.Ok.Makine
Sesil Andon İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler meslek Yük Ok.Turizm İşletmeciliği
Liza Aydın Trakya Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yük.Ok.Protez
Natali Katıköy Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Turizm Otelcilik
Ketrin Yılancıoğlu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Turizm Otelcilik
Arlet Kayıkçı Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.İngilizce Öğretmenliği
Adrine Teyzen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.İngilizce Öğretmenliği
Karin Çekem Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.İngilizce Öğretmenliği
Kamer Hagop Taşçıyan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.İşletme
Maryam Büyükasaduryan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Halkla İlişkiler
Lusi Etik Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Bankacılık Sigortacılık
Maral Garip Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Bankacılık Sigortacılık
Anita Kurtoğlu Anadolu Üniversitesi Açıköğ.Fak.Muhasebe
Diana Eran Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Halkla İlişkiler
Artür   Bağdasaroğlu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Bankacılık Sigortacılık
Anita Ösme Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.İktisat
Karin Kırkeyer Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fak.Bankacılık Sigortacılık
Artür Karekin Arık Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fak.Mimarlık Böl.
Sevan Gürün İstanbul Üniversitesi Fen Fak.Biyoloji Böl.
Yeğisabet Erkol Marmara Üniversitesi Atatürk Eğ.Fak.Almanca Öğretmenliği
Karin Bakır Trakya Üniversitesi Eğitim Fak.Almanca Öğretmenliği
Maral Güdücü İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fak.Arşivcilik Böl.
Talin Öcal Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat  Fak.Psikoloji
Lerna Kürkçüoğlu İstanbul Üniversitesi Sağlık Hiz.Meslek Yük.Ok.Tıbbi Laboratuvar
Arman Bıçakçı Trakya Üniversitesi Babaeski  Meslek Yük.Ok.İşletmecilik
Talar Güdücü İstanbul Üniversitesi Sosyal Bil.Meslek Yük.Ok.Turizm İşletmeciliği
Mari Yıldırım İstanbul Üniversitesi Sosyal Bil.Meslek Yük.Okulu Turizm İşletmeciliği
Avdis  Arabacı Kocaeli Üniversitesi Kocaeli Meslek Yük.Okulu Makine Böl.
Ari Barutoğlu Afyon Kocatepe Üniversitesi Yük.Okul.Turizm Otelcilik